Switch to English version

Opis dostępności budynku

Nazwa budynku: Budynek Dydaktyczny - Szturmowa 4
Adres budynku: Szturmowa 4, 02-678 Warszawa
Kierownik administracyjny: Agnieszka Stępień-Lubas
Telefon: 22/55 34 249
Email: a.lubas@uw.edu.pl
Wejście do budynku: Wejście do budynku dzięki podjazdowi (szerokość - 125 cm); drzwi otwierają się automatycznie (szerokość od 90 do 160 cm); tuż obok znajduje się portiernia z osobami służącymi ewentualną pomocą.
Korytarze i windy: Wewnątrz budynku znajdują się płaskie korytarze na parterze o szerokości między 185 a 320 cm, na piętrach I-V o szerokości 195 cm. w budynku znajdują się dwie windy strona A (wejście o szerokości 87 cm, kabina 153 x 145 cm), strona B (wejście o szerokości 90 cm, kabina 150 x 150 cm). Wejście do sal dydaktycznych około 85 cm.
Portiernia tak
Nazwa portiernii Portiernia
Umiejscowienie portiernii: Portiernia mieści się na parterze tuż obok głównego wejścia na Wydział.
Telefon do portiernii 22/ 55 34 247
Pomoc w budynku: W razie potrzeby dodatkowej pomocy należy zgłosić się na portiernie, która poinformuje kierownika sekcji administracyjnej lub pracownika sekcji gospodarczej.
Łazienki: Toalety umiejscowione są na każdym pietrze, szatnia dla wszystkich studentów mieści się na poziomie -1 do którego zjeżdżają windy.
Dostosowania w budynku: Budynek nie posiada udogodnień typu: podpisy w systemie Braille'a czy pętle indukcyjne. Windy są wyposażone w system dźwiękowy i podpisy w systemie Braille'a.
Dojazd: Bezpośrednio pod budynek nie podjeżdża żaden autobus miejski, przystanki znajdują się w okolicy odległości 350 - 400 m. Przed wejściem na Wydział znajdują się trzy wyznaczone miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.
Pies asystujący: Nie ma ograniczeń wstępu z psem asystującym.