Switch to English version

Opis dostępności budynku

Nazwa budynku: Audytorium Maximum
Adres budynku: 00-927 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kierownik administracyjny: Anna Kwaśniewska-Twardziak
Telefon: 602 254 901
Email: Anna.Kwasniewska-Twardziak@adm.uw.edu.pl
Wejście do budynku: Wejście dla osób niepełnosprawnych jest oznaczone i znajduje się w lewym skrzydle budynku - od strony szklarni. Wejście jest płaskie, szerokość drzwi 105 cm. Klamka na wysokości 115 cm. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście. Dodatkowo jest możliwy wjazd tylnym wejściem do budynku (pochylnia).
Korytarze i windy: Korytarze płaskie. Na parterze znajdują się aule wykładowe i sale dla studentów, a także Kancelaria UW i Poczta. Drzwi do auli dwuskrzydłowe szer. ok 140 cm. Klamki na wysokości od 105 do 112 cm. Na parterze jest winda, którą można się dostać tylko na poziom -1. Szerokość drzwi do windy 87 cm. Na I i II piętro gdzie są biura brak dostępu dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.
Procedury: Dostęp do pomieszczeń na parterze i poziomie - 1 nie wymaga pomocy osób trzecich. W przypadku jakichkolwiek problemów jest na miejscu pracownik portierni, który służy pomocą.
Portiernia tak
Nazwa portiernii Portiernia
Umiejscowienie portiernii: Hol główny na parterze.
Telefon do portiernii 22 / 55 20 339
Pomoc w budynku: Jeżeli jest taka potrzeba portier prosi telefonicznie pracownika biura, żeby zszedł na parter do interesanta/ studenta.
Łazienki: Szatnia i toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na poziomie -1, gdzie można się dostać windą. Dodatkowo na parterze, na tyłach budynku znajduje się toaleta przystosowana do osób niepełnosprawnych.
Dostosowania w budynku: Brak podpisów w systemie Braille'a. Brak pętli indukcyjnych. W windzie jest system głosowy informujący o położeniu windy oraz możliwość połączenia z portiernią.
Dojazd: Dojazd autobusem do przystanku Uniwersytet na Karkowskim Przedmieściu lub metrem do stacji Uniwersytet Nowy Świat. Parking dla osób z niepełnosprawnościami na terenie Kampusu Centralnego po wcześniejszym uzyskaniu karty parkingowej. Pomocy w pozyskaniu karty udziela Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych.
Pies asystujący: Nie ma ograniczeń wstępu z psem asystującym.
Inne uwagi: Brak

Zdjęcia budynku

Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie