Opis dostępności budynku

Nazwa budynku: Dom Pracownika Naukowego
Adres budynku: Smyczkowa 9/11, 02-678 Warszawa
Kierownik administracyjny: Iwona Borowska
Telefon: (22) 55 33704
Email: i.borowska@adm.uw.edu.pl
Wejście do budynku: DPN Smyczkowa 11- przy wejściu do budynku jest jeden stopień, ale można wjechać wózkiem. Drzwi otwierane są ręcznie, szerokość 160 cm. Przycisk domofonu umożliwia wezwanie ochrony do pomocy. Wyjście ewakuacyjne z segmentu A: zejście schodami na zewnątrz (4 stopnie), wyjście ewakuacyjne z segmentu B / C zejście schodami (11 stopni). DPN Smyczkowa 9 - przy wejściu do budynku są 2 stopnie, wejście po pochylni dla wózków. Drzwi otwierane są ręcznie, szerokość 120 cm. Administracja znajduje się w drugim budynku, na tablicy dostępny telefon kontaktowy do kierownika DPN; Wyjście ewakuacyjne z segmentu D/E: należy zjechać windą na poziom poniżej parteru i pokonać schody (7 stopni w górę).
Korytarze i windy: DPN Smyczkowa 11- w segmencie A brak windy; poza parterem schody uniemożliwiają dostęp dla osób z niepełnosprawnościami. Segment B i C mają wspólną klatkę schodową, dostęp do windy przejściem przez hol, korytarzem w lewo, drzwi do windy mają szerokość 80 cm. Utrudniony dostęp do lokali w segmencie C, należy pokonać schody (9 stopni) - windy oraz wejście na korytarze w segmencie C znajdują się na różnych kondygnacjach. Smyczkowa 9 - segment D i E mają wspólną klatkę schodową, dostęp do windy przejściem przez przedsionek oraz po schodach (9 stopni). Drzwi do windy mają szerokość 80 cm. Utrudniony dostęp do lokali w segmencie E, należy pokonać schody (9 stopni) - winda oraz wejście na korytarze w segmencie E znajdują się na różnych kondygnacjach.
Procedury: W razie potrzeby ochrona budynku DPN Smyczkowa 11 może udzielić pomocy.
Portiernia tak
Nazwa portiernii Pomieszczenie ochrony w DPN Smyczkowa 11
Umiejscowienie portiernii: Pomieszczenie ochrony znajduje się w holu na parterze w budynku DPN Smyczkowa 11.
Telefon do portiernii (22) 55 33701
Pomoc w budynku: W celu uzyskania pomocy należy skontaktować się z administracją DPN tel. (22) 55 33700
Łazienki: Pokoje oraz łazienki DPN nie są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Dostosowania w budynku: Nie ma dodatkowych dostosowań dla osób z niepełnosprawnościami.
Dojazd: Dojazd komunikacją miejską: autobus, tramwaj, metro (Stacja Służew). Na parkingu przed budynkiem DPN Smyczkowa 11 znajdują się 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych.
Pies asystujący: Nie ma ograniczeń wstępu z psem asystującym.
Inne uwagi: Wjazd na parking do budynku DPN Smyczkowa 11 ograniczony jest szlabanem obsługiwanym przez ochronę.

Zdjęcia budynku

Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie