Switch to English version

Opis dostępności budynku

Nazwa budynku: Budynek D. CIUW
Adres budynku: Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
Kierownik administracyjny: Anna Kwaśniewska-Twardziak
Telefon: 55 22 24 024 lub 602 254 901
Email: anna.kwasniewska-twardziak@adm.uw.edu.pl
Wejście do budynku: Przed wejściem do budynku są dwa stopnie. Jest podjazd - metalowa pochylnia dla osób niepełnosprawnych. Dzwonek przy pochylni na wysokości 110 cm. Drzwi o szerokości 94 cm z możliwością otwarcia drugiego skrzydła (w sumie szer. 188 cm).
Korytarze i windy: Wewnątrz w przedsionku 5 stopni oraz winda - platforma dla niepełnosprawnych. Kolejny dzwonek przy platformie na wys. 120 cm. Obsługa platformy przez przeszkoloną osobę z portierni. Platforma wymiary podstawy 72x72 cm, co przy dużych wózkach stanowi problem (z trudem się mieszczą). Dalej na parterze korytarze płaskie bez progów. Dostęp do dziekanatu WPiA. Toaleta dla niepełnosprawnych. Winda na pozostałe piętra. Szerokość drzwi w windzie 87 cm. Wewnątrz jest komunikacja z portiernią. Na III piętrze są sale WDIiB. Szerokość drzwi do sal 90 cm, klamki na wys 110 cm, toaleta dla niepełnosprawnych.
Procedury: Pomoc przy obsłudze platformy dla osób niepełnosprawnych. W portierni znajduje się klucz do uruchomienia platformy. Portiernia czynna całodobowo.
Portiernia tak
Nazwa portiernii Portiernia
Umiejscowienie portiernii: Portiernia znajduje się wewnątrz budynku, na poziomie parteru. Można dzwonkiem przywołać osobę z obsługi.
Telefon do portiernii 22/55 20 620
Pomoc w budynku: Kontakt z portiernią.
Łazienki: Szatnia znajduje się w portierni na poziomie parteru. Dwie toalety dla niepełnosprawnych: na parterze i na III piętrze.
Dostosowania w budynku: Brak podpisów brajlowskich na budynku i przy salach. Brak informacji głosowej w windzie. Brak pętli indukcyjnych w salach.
Dojazd: Komunikacja miejska: metro do stacji Nowy Świat Uniwersytet, autobusy przystanek Uniwersytet na Krakowskim Przedmieściu, korzystanie z miejsc parkingowych na terenie Uniwersytetu po wcześniejszym uzyskaniu przepustki wjazdowej.
Pies asystujący: Nie ma ograniczeń wstępu z psem asystującym.

Zdjęcia budynku

Wyświetl duże zdjęcie