Switch to English version

Opis dostępności budynku

Nazwa budynku: Budynek CENT III - CNBCH -Żwirki i Wigury 101
Adres budynku: Żwirki i Wigury 101, 02-089 Warszawa (Ochota)
Kierownik administracyjny: Piotr Kostanek
Telefon: 882122691
Email: p.kostanek@cnbc.uw.edu.pl
Wejście do budynku: Wejścia do budynku przystosowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi dostępności budynków dla osób z niepełnosprawnościami. Dostęp do budynku nie wymaga pomocy osób trzecich.
Korytarze i windy: Korytarze i windy w budynku przystosowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi dostępności budynków dla osób z niepełnosprawnościami. Poruszanie się po budynku i dostęp do wind nie wymaga pomocy osób trzecich.
Procedury: Brak potrzeby tworzenia procedur - budynek przystosowany i dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, bez konieczności korzystania z pomocy osób trzecich.
Portiernia tak
Nazwa portiernii Portiernia
Umiejscowienie portiernii: Wejście główne
Telefon do portiernii 55 22 26 553
Pomoc w budynku: W sytuacji potrzeby uzyskania pomocy proszę zgłosić się do portiera.
Łazienki: Budynek wyposażony w oznaczone i przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami toalety oraz łazienki z prysznicami, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi dostępności budynków dla osób z niepełnosprawnościami.
Dostosowania w budynku: Etap II budynku wyposażony w oznaczenia numeracji pomieszczeń i przycisków w windach w systemie Braille'a, oraz powiadomienia głosowe w windach.
Dojazd: Budynek zlokalizowany w sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej, wyposażony w miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
Pies asystujący: Nie ma ograniczeń wstępu z psem asystującym.

Zdjęcia budynku

Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie
Wyświetl duże zdjęcie