Switch to English version

Opis dostępności budynku

Nazwa budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 72
Adres budynku: Dobra 72, 00-312 Warszawa
Kierownik administracyjny: Iwona Niezbecka-Zawada
Telefon: (22) 55 25 918
Email: bnp@adm.uw.edu.pl
Wejście do budynku: Wejście do budynku od ul. Dobrej, dwiema furtkami otwieranymi ręcznie. Brama otwierana pilotem przez pracownika ochrony. W wejściach przez furtkę znajdują się progi z obniżające się o okołu 10 cm. Szerokość drzwi i furtek nie mniejsza niż 90 cm. Pomoc dostępna całodobowo pod nr tel. (22) 55 25 057.
Korytarze i windy: Wejścia do sal i pomieszczeń na parterze jest płaskie, na poziomie -1 pochyłość na korytarzu oraz progi do pomieszczeń. W budynku zainstalowana jest winda w środkowej części, gdzie budynek posiada poziom -1, parter, pierwsze piętro. Szerokość drzwi windy wynosi 90 cm. Wymiary kabiny dźwigu wynoszą; szerokość 110cm, długość 140cm.
Procedury: Wejście na teren budynku z ul. Dobrej dla osób z niepełnosprawnościami wymaga pomocy przy otwarciu furtki, pokonaniu występujących progów, nierówności terenu.
Portiernia tak
Umiejscowienie portiernii: Portiernia znajduje się w środkowym budynku na parterze, za podwójnymi drzwiami wiatrołapu po prawej stronie.
Telefon do portiernii Nr tel. (22) 55 25 057
Pomoc w budynku: Dodatkowe informacje dostępne drogą emaliową: kolegium@al.uw.edu.pl
Łazienki: W budynku brak wydzielonych pomieszczeń na szatnie, wieszaki na ubrania znajdują się na korytarzach budynku. Łazienka dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się na poziomie -1.
Dostosowania w budynku: W budynku brak opisów brajlowskich sal, brak informacji głosowych lub dźwiękowych w windach, budynek nie jest wyposażony w pętle indukcyjne.
Dojazd: Do budynku dojazd komunikacją miejską MZA. Przystanki zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, (przystanki na żądanie). Dojazd autobusami MZA: 105, 118, 127.
Pies asystujący: Brak ograniczeń wstępu z psem asystującym.
Inne uwagi: Na poziomie -1 zlokalizowane automaty z napojami, na parterze i poziomi-1 wieszaki ubraniowe.